top of page

GÜLİZ TAVUKÇUOĞLU

guliz-tavukcuoglu.jpg

İstanbul İnşaat Teknik Lisesi ve Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunu olan Güliz Tavukçuoğlu Profosyenel iş yaşantısına 1995-97 yılları arasında İnart İnşaat Mimarlık Ltd. Şti ‘de tasarım, proje ve anahtar teslim uygulamadan sorumlu iç mimar olarak başladı.

 

1997-98 yılları arasında Hamoğlu İnşaat A. Ş. Bünyesinde Maxi Shopping City yapımında proje yönetimi yardımcılığı ve Hamoğlu konut kompleksi  iç mimari tasarım ve uygulama sorumlusu olarak çalıştı.

 

1998-2002 yılları arasında Mar Mimarlık Ltd. Şti. bünyesinde Mc Donald’s Restoranları tasarım ve uygulama projeleri sorumlusu oldu. Hazırladığı doğum günü odaları deniz altı, orman ve uzay konseptleri Mc Donald’s Türkiye inşaat departmanınca  tüm restoranlarda uygulanmak üzere standarta alındı.

 

1998-2002 yıllarında özel olarak takip ettiği villa, sağlık merkezi gibi iç mimari dekorasyon proje ve uygulama çalışmaları haricinde yapmış olduğu dış cephe tasarımlarının uygulanmasını sağlamıştır.

 

Özgün tasarımlarını kendi organizasyonu ile tamamlamak için çalışma hayatına kurucusu olduğu GNT Mimarlık'ta devam etmektedir.

Güliz Tavukçuoğlu

Y. Mimar

bottom of page