top of page
IMG_0239.jpg

Gnt Ic Mimarlik

Sanatsal ve bilimsel alt yapımızla, estetik ve fonksiyonun birlikte yorumlandığı, kişilikli mekan tasarımlarını, fark yaratacak detayları ile hayata geçirmekteyiz.’ 

Gnt İç Mimarlık Ltd Şti.,kurumsal kimlik, konsept tasarım-proje odaklı iç mimari hizmetleri sunmaktadır. İç mimari proje ve danışmanlık yanında proje yönetimi, kontrol, koordinasyon ve uygulama hizmetleri de verilmektedir. Ofisin proje pratiğinin büyük kısmı Restaurant-Cafe, ofis konuları oluşturmakta birlikte konut, mağaza ve sağlık merkezi sektörleri de hizmet verilen diğer alanlardır. Gnt İç Mimarlık, sanatsal ve bilimsel alt yapısıyla, estetik ve fonksiyonun birlikte yorumladnığı tasarımlarıyla kişilikli mekanlar yaratmaktadır.

Hakkımızda

2003 yılında bireysel çalışmalarına başlayan H. Güliz Tavukçuoğlu tarafından 2007’de İstanbul'da kurulmuştur. Çeşitli sektörlerde büyük ve küçük ölçekli olmak üzere 200’den fazla projeye imza atmıştır.

 

Yurtiçi ve uluslararası kurumsal firmalara ait zincir restoran projelerinde çalışmalarına yoğunlaşmış, Mc Donald's restoranları ve Fransa'da yaygın olan Quick restoranları için mimari proje, dekorasyon projesi üretilmesi ve diğer teknik altyapı ve mühendislik proje disiplinlerinin koordinasyonu hizmetleri, malzeme seçimi ve bu malzemelere uygun detay üretilmesi ile 100 e yakın projeye imza atmıştır. 

Guliz.jpg
IMG_8165.jpg

Restoran projeleri yoğunlukta olmak üzere, fast- food, cafe, ofis, mağaza sektörü yanında sağlık merkezi, villa, alış-veriş merkezi, fuar standı, ofis/genel müdürlük ve fabrika dış cephe tasarımı ile kimyasal yük tankeri yaşama alanlarının düzenlemesi projelerinde tasarım, uygulama ve kontrollük hizmetleri verilmiştir.

Mimari projeler içinde Elif Plastik fabrika binası dış cephe tasarımı, Büyük Ev Cafe – Restaurant binası ek birimleri ile tasarıma ve amaca uygun yeni bina tasarımını statik proje gruplarıyla koordineli olarak tamamlanmıştır. Ayrıca üretim tesisi olarak; Coca Cola İçecek A.Ş. için Türkmenistan/Aşkabat fabrika binası genişleme mimari projelerini Faz-I, Faz II ve Faz -III olarak, mekanik-statik-elektrik disiplinleri ile koordineli olarak yürüterek Net Mühendislik ile ortak proje çalışmalarına imza atmıştır.

Butik kalitede işler yaparak, üstlendiği projeleri zamanında teslim etmek, iyi ve doğru tasarlanmış, insanın odak noktası olduğu mekanlar tasarlamak, kapsam, kalite, maliyet ve süre kriterleri içerisinde işin tamamlanması ilkeleriyle projelerimize sevgimizi de katarak çalışmalarımıza zevkle devam ediyoruz.

bottom of page